Ankara Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

18
778

Ankara’da bankaların dışında senetle kefilsiz borç veren yerlerin adresleri makalemizin devamında yer almaktadır. Bankalarla arası bozuk olan kişiler, bankalardan kredi alamadıkları için kişilerden senetle borç para almayı, kuyumculardan senetle para yada altın almayı, galericilerden senetle araba almayı yada senetle veya elden taksitle telefon satan telefonculardan telefon alıp bunları tekrar satarak nakite dönüştürüp ihtiyacını karşılama yolunu seçiyorlar. Bugün bankaların kredi kullanımı oldukça zorlaştı. Bankalar doğrudan kredi notu talep ettikleri için, kredi notunda olumsuz bir durum söz konusu olduğunda kredileri kullanmamıza izin vermezler. Önceden bekleyen bir ödeme ihlali, yasal olarak düşürülen bir kredi notuna yol açacak kötü etkilenmiş bir kredi borcu kredi derecesine sahip olanlar kredi kullanmakta zorluk çekerler. Bu durum gelişse bile, bankalar sizi kara listeye alabilir. Bu nedenle, bankaların dışında senetle nerede para alabileceğimizi araştırmaya başladık. Peki, borçların Ankara’da senetle borç para veren yerler nerede?

Ankara ilçeleri: Akyurt,Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle.

Ankara’da bankaların dışında kredi veren yerler var mı?

Cevap Evet. Ankara’da senet ile borç alabileceğiniz yerler var. Ancak, bu araştırmaya girdiyseniz, ilk önce bazı konular hakkında sizi uyarmalıyız. Senetle borç para yada kredi veren her yere güvenmeyiniz, sizi aldatmaya çalışan yerler olabilir. Bu nedenle, uyarılarımızı dikkate almanızda fayda vardır.

Bankalar güvenilir kredi kurumlarıdır. Bankaların dışında kredi kullanabileceğiniz bazı firmalar var. Örneğin, Ankara’da bir araba almak istiyorsanız, ancak bankalardan kredi kullanamıyorsanız, galeriler tarafından sunulan kredi olanaklarını arayabilirsiniz. Bazı galeriler senet karşılığında araç teklif edebilir. Devlet tarafından getirilen bazı sınırlamalar nedeniyle kredi kullanamazsanız, ancak uygun bir kayda sahipseniz, kredinizi araba galerilerinden sağlanan mali destek aracılığıyla da kullanabilirsiniz. Normal bir krediye ihtiyacınız varsa, faktoring şirketlerini seçmek her zaman en mantıklı yöntemdir. Faktoring şirketleri BDDK tarafından aynı bankalarda olduğu gibi onaylanmakta ve BDDK’nın denetimi altındadır. Kim olduğunu bilmediğiniz insanlardan borç almanızı asla tavsiye etmiyoruz.
Bunların dışında, her zaman gayri resmi firmalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ankarada senetle borç alabileceğiniz yerler tamamen güvenilir olmayabilir, bu yüzden borç para aldığınız yerlere dikkat etmelisiniz. Ayrıca, tefeciden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü tefecilik kesin bir suçtur!

Senetle Borç Para Veren Yerler yada Kişiler Dışında Alternatifler

Aynı zamanda faktoring şirketleri dışındaki senetle borç para yada altın veren satan kuyumcuları da inceleyebilirsiniz. Senet karşılığında altın alabilir ve bu altını tekrar başka bir kuyumcuda bozdurarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

UYARI: Bu makalede yer alan her cümle yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve karşılaşabileceğiniz sorunlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Site yönetimi sahip olabileceğiniz sorunlardan sorumlu tutulamaz. Verilen bilgiler öneriyi oluşturmaz.

İhtiyacınızı alttaki yorum bölümüne yazarsanız site yönetimi veya ziyaretçilerimiz size yardımcı olmak için dönüş yapacaklardır.

18 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here