İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

16
907

Bankalardan acil nakit ihtiyacımızı her zaman karşılayamayız. Malum bankalar kredi notu düşük olan kişilere kredi vermemektedir. Özellikle son yıllarda senetle borç veren yerlerin yayılmasıyla, birçok kişi bu yerlerin adres ve telefon numaralarını merak diyor. Düşük kredi notu nedeniyle bankalardan kredi çekemeyen bu kişiler, senetle kredi almak isterler. Acil paraya ihtiyacınız var ve bu parayı nasıl bulacağınızı kara kara düşünüyorsanız yapmanız gerekenleri size bu makalemizde anlatmaya çalıştık.

İstanbul ilçeleri: Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş,Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şile, Silivri, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İstanbul’da Senetle Para Veren Kişiler

Paraya çok sıkışan kişiler, bir senet karşılığında borç para alma yöntemlerini arıyorlar. Maddi durumu hapsedilen ve acil paraya ihtiyaç duyan kişiler senet ile borç para almak isterler, ancak bu şekilde borç veren kişiler tefeci olarak bilinmektedir ve tefecilik suç ve ağır cezaları olduğu bilinir. İstanbul’da senetle para veren birçok kişi var ama dediğimiz gibi telefon ve adresleri yayınlanmıyor. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak acil borç para bulabilirsiniz. Senetle para alabilmek için pek çok yöntem vardır, bunlar ise tefeciler, bankalar, faktöringler, ikrazatçılar olarak sıralanabilir. Bankalar senet karşılığında kredi vermektedir ancak esnaflara bu kredi verilmektedir.

İstanbul’da Senetle Para veya Altın Veren Kuyumcular

Yukarıda bahsi geçen birçok şehirde, taksitli altın satan kuyumcular var. Bu kuyumcuları bularak, tapu karşılığında altın alabiliyorsunuz ve altını paraya çevirebiliyorsunuz. Bu sayede borcu kuyumcuya getirerek verdiğiniz para karşılığında da senedinizi alıyorsunuz. Senet, gram, yarım, çeyrek altın karşılığında nakit alabilirsiniz. Bu yöntemin, acil para bulmak isteyenler için birçok kuyumcuda çalıştığı belirtilmektedir. Çevrenizde biraz araştırma yaparak senetle altın satan kuyumcular bulabilirsiniz. Senet karşılığında altın alım ve takas etme bugün para bulmada en kolay yöntemler arasındadır. Bu araştırmayı yaptığınız yer kuyumcu çarşısı olabilir ve senet karşılığında kuyumculardan borç para alabilir ve nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olan Kişilere Kredi Borç Veren Var mı?

Sicili bozuk olanlara bugünlerde Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Denizbank gibi bazı şartlar kötü olanlara borç veriyor. 36 aya kadar kredi sağlayan bu bankaların listesine bakarak, kayıtlarınız kötü olsa bile kredinizi geri çekebilirsiniz. Teminatsız kredi sağlayan bu bankalar, krediyi kullanacak olan kişiden ilave gelir, ipotek veya farklı koşullar talep edebilir ve bir taşınmaz göstererek sizde kredi sahibi olabilirsiniz.

Düşük kredi notu olan kişiler nasıl kredi çekebilir?

Bugün tüm bankalar KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sistemi ile çalışıyor. Bir kredi başvurusu için bir bankaya gittiğimizde banka önce Findeks kredi notuna bakar ve daha sonra diğer kredi değerlendirme araçlarına bakar. Kredileri çekmek için bir kişinin 1300 ve daha fazla kredi notu olması gerekir. Kredi notu, finansal durum ve kişinin mali durumu tarafından belirlenen bir araçtır. Geçmiş ödemeleriniz bir bankada kötü ve düzensizse, kredi puanınız da düşer. Kredi puanınız 1300’ün altındaysa, bankalardan kolayca kredi çekemezsiniz.

İstanbul’da Senetle veya Elden Taksitle Telefon Almak

Senet ile para bulmak için başka bir yöntemde senetle telefon satın almaktır. Senet karşılığında telefon satan bayilerinden yeni akıllı telefonlar alabilir ve kutuyu açmadan telefonu başka bir telefoncuya yada sahibinden yada letgo’da satarak nakite çevirebilir para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Senetle Araba Almak (İstanbul’da Senetle Araba Satan Yerler)

Bankalar size taşıt kredisi vermiyor mu? Böyle bir durum varsa ve bankalardan kredi kullanamazsanız, o zaman senet ile galerilerden araba satın alabilirsiniz. Bazı şirketler ücret ödemek isterken, diğerleri bir senet imzalayarak otomobilin satışını yapıyorlar. Aynı zamanda eskiden galerilerin bu işleri yaptığını da söyleyelim. burada senin için bir teklifimiz olacak. Özellikle, piyasada güvenilir olduğu kanıtlanmış ve birçok insanın tercihi haline gelmiş olan wowwo şirketine güvenerek senetle bir araç satın alabilirsiniz. Wowwo (https://wowwo.com) web sitesine girebilir ve satışa sunulan ikinci el araçları satın alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok yerinden Wowwo bayileri, 36 aya kadar vade farkına varan senet ile bir araç kredisi alabilirler.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar bir senetle borç para vermezler, ancak bir senet karşılığında kredi verirler. Ziraat Bankası ve Fibabanka’ya ek olarak, birçok banka bir senet karşılığında kredi vermektedir. Senetle Kredi yöntemini kısaca açıklayalım;

Ticari işlem karşılığında aldığınız bir senet ile bankalardan senediniz karşılığında kredi alabilirsiniz. Bu krediyi almak için iş yerinizin aktif olması ve deponuzda yada dükkanınızda malların olması gerekmektedir.

İstanbul’da Senetle Beyaz Eşya Satan Yerler

Türkiye’nin her yerinde senet karşılığında kefilsiz beyaz eşya elektronik eşya telefon satan yer mevcuttur. Bu firmalardan ürün almak için ilgili şirketler için bazı şartlar olacaktır. Bu gereksinimleri karşılıyorsanız, televizyon, bulaşık makinesi, klima, gardırop gibi farklı ürünleri satın alabilir ve bu ürünleri sıfır olarak satarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabii ki borcunuzu her ay düzenli olarak yatırmanız gerekiyor. Aksi takdirde, aynı bankalar gibi bu kurumlar size dava açacak ve mahkemelerde haklarını arayacaklardır.

Senetle Borç Para Veren Faktoringler

Türkiye’de BDDK izniyle çalışan birçok faktoring şirketi var. Çek / senet ürünleriniz karşılığında bu şirketlerden para alabilirsiniz. Senet çek bozdurma olarak da bilinen bu yol sayesinde günü gelmeyen çek senetleriniz karşılığında nakit para alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde bulunan, özellikle banka binalarının yakınlarında hizmet veren bu firmalara giderek senetinizi bozdurabilirsiniz.

Senetle Borç Para Almak Güvenli mi?

Senet imzalayarak karşılığında borç almak yada senetle para almak bir kişiden güvenilir mi diye bir çok kişi merak etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senet karşılığında nakit para almak, tefecilik suçuna girdiği için Kanunlara göre kesin suç kabul edilmektedir. Bizce senetle para almak yerine yukarıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz. Acil olarak para lazım, kredi çekemiyorum ne yapmam gerekiyor diyenlerin sorularını yanıtlamaya çalıştık.

İhtiyaçlarınızı yada anlamadığınız konuları alttaki yorum bölümüne yazarsanız diğer ziyaretçilerimiz yada biz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

16 YORUMLAR

  1. Evleneceğim için krediye ihtiyacım var. 3000 TL lazım 20 günlüğüne bazı eksiklerim var bankalardan ve yakınlarımdan temin edemiyorum. Ön ödeme istemiyorsanıZ faizyeriniz kabulunden. İkametim antalya evlendikten sonra istanbul beylikdüzünde oturacagım.

  2. Acil senetle para arıyorum 10 bin TL kredi cekemiyorum bankalardan yardım ederseniz sevinirim ailem zor durumda sifir bes üc üc yedi altı iki iki üç sekiz yedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here