İzmir Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

67
1262

İzmirde senetle borç para veren yerler veya finans kurumları var mı? Elbette var. Bu yöntemi yani senetle borç para işini maddi olarak çok kötü durumda olanlar tercih etmektedir.
Örneğin, hiç kimse size kredi vermezse veya bankalar tarafından kara listeye alınmışsanız sizlere bir kaç önerimiz var. İnternette en detaylı araştırmasını sizler için yaptık! Senetle kredi veren bankalardan, senet ile altın veren kuyumculara ve hatta telefon faturalarına kredi veren yerlere kadar her şeyi araştırdık. Ama çözümlerimizi sırayla deneyin. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanızı istiyoruz. Yani, ilk yolumuzu deneyin ve başarı elde edemiyorsanız diğer öğeleri deneyin. Dahası, İnternette bu araştırmadan daha ayrıntılı bir bilgi olmadığını belirtmek isteriz. Makalemizde, kredi almak veya senetle borç almakla ilgili tüm sorularınızın cevabını göreceksiniz.

İzmir ilçeleri: Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Not: Makalemizi okuduktan sonra sorununuza bir çözüm bulamazsanız, sorularınızı bize aşağıdaki yorumlar bölümünde sorabilirsiniz. Kredi kayıtlarınızı bize aktarın ve araştırmalarımızda size yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca İzmir’de yaşayan vatandaşlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu yazıda senetle borç alabileceğiniz adresleri ekliyoruz.
Makalede konuşacağımız konular aşağıdaki gibidir (Dikkatle okuyunuz):
• Senetle Kredi Veren Bankalar (2019)
• Kredi notuna puanına bakmayan bankalar
• İpotek göstererek kredi çekmek (Ev, Arsa, Tarla, İş Yeri ve Araba)
• Öğeleri satın alın ve satar (çevrimiçi ve şehir ile)
• Senetle Elektronik veya Beyaz Eşya Almak Satmak
• Senetle Borç Para Veren İkrazatçılar ve Faktoringler
• Senetle altın veya para veren kuyumcular
• Bankalarla Aranızı Düzeltip Geliştirmek için Basit Yöntemler (ÖNEMLİ)

Senetke Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

FibaBanka: Bu tür bir işletme, iş sahibi olanlar için geçerlidir. Kredinin tipi Depo Finansmanıdır. Kredinin kullanımı için, deponuzdaki mallar teminat olarak alınır ve kısa vadeli krediler yükleme tarihine kadar uzatılır.
Ziraat Bankası: Muhtemelen bu krediyi diğer web sitelerinde yüzeysel olarak okuyorsunuz. Ziraat Bankası’nın kredisiyle kısa vadeli krediler almak mümkün. Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için avans kredisi ile kredi alabilirsiniz.
Ayrıca, spot krediler tapu ataması ile düzenlenir. Yine, kısa vadede faiz değişikliği gibi sürprizlerle karşılaşmayacağınız bir tür kredi. Faiz oranları, kısa vadede olduğu gibi günlük olarak hesaplanmaktadır. Ancak, krediyi 1 ila 90 gün arasında alabilirsiniz. Tabii ki, uygulama sadece tarım yoluyla yapılabilir.
Pek çok insan bilmiyor, ama burada açıklayacağız. Ziraat Bankası, kambiyo senetleri karşılığında para ödüyor. Bu faturaları bankaya aktarırsanız, bu kredileri kullanabilirsiniz. Değerli ziyaretçiler, bankalar senet imzalamıyor ve borç verenler gibi kredi veriyorlar. Bu nedenle, diğer güvensiz kişiler tarafından verilen bilgilere güvenmeyin. Lütfen aşağıda yer alan Bankalarımız Kredi Notları Olmadan Oku ”. Çünkü kredi notuna gerçekten bakmayan bir banka var. Bankalara kredi borcunuz nedeniyle kredi arayışında olan vatandaşlar Bankalar Borç Transfer Kredi Bankalarımızı okuyabilirler.

Kredi Notu Düşük ve Bozuk Sicile Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Senetle para veren yerleri araştırmadan önce kredi kaydına sahip olanlara kredi veren bankayı deneyin. Ama yine de, söylemek yararlıdır. Bu bankayı başka bir medyada okumuş veya duymuş olabilirsiniz. Ancak, bu banka ihtiyaçlarınız doğrultusunda kredi sağlamaktadır. Ayrıca, bu kredileri bir fatura ile kullanmaz. AktifBank ile, kredi notu 0 olan kişiler bile kredi kullanabilir. Bu kredinin birçok türü var. Birincisi, İnternet üzerinden verilen nakit kredidir. İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunursunuz ve PTT şubesine gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz. Kredi limiti 30.000 TL’dir. Kredi, rekoru olmayan bir bankadan ihraç edildiğinden, faiz oranı diğer bankalardan biraz daha yüksektir.
İkinci kredi türü taksitli alışveriş kredisidir. Eğer krediyi basitçe açıklarsak; beyaz eşya, yatak odası, çeyiz vb. gibi bankalar sizin adınıza alır ve bankaya ödeme yaparsınız. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için lütfen kredi notu kredilerimizi okuyun. Bütün detaylar makalemizde yer almaktadır.

İpotek Göstererek Kredi Çekmek (Ev, Arsa, Tarla, İş Yeri ve Araba)

Diğer bir yol ise bankalara çeşitli teminatlar göstererek kredi alabilirsiniz. Başlıkta bahsettiğimiz varlıklardan herhangi birine sahipseniz bunu kolayca yapabilirsiniz. İpotek kredisi veren bankalar; Ziraat Bankası, VakıfBank, QNB Finansbank, Akbank, Burgan Bank, ING Bank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası ve Halk Bankası ipotek kredileri sunmaktadır.
Tek gereklilik, garantiyi gösterdiğiniz araç, ev veya işyerinin size ait olmasıdır. Ayrıca bu kredileri uzun vadede kullanabilirsiniz. Dahası, çok yüksek miktarda para alabilirsiniz. Yani, sahip olduğunuz taşınmaz malların neredeyse tamamı kredi veriliyor. Yani ev değeri 100.000 TL ise, banka size 80.000 TL kredi verebilir.

İzmirde Senetle Eşya Almak (Ev, Arsa, Tarla, İş Yeri ve Araba)

Bildiğiniz gibi senet ile bunlar veren çok yer var; beyaz eşya, yatak odası, çeyiz ürünleri, malların satışı gibi. Şimdi malları sizin için satan şirketleri listeleyeceğiz. Bu süreci ziyaretçilere tavsiye etmiyoruz. Ancak, gerçekten durumu vahim borç batağında olan vatandaşlarımızın durumu dikkate alınarak bilgi amaçlı yazıyoruz. Malların alım satımında birçok firma ve firma var. Buna ek olarak, senetle cep telefonu almakda farklı bir yöntemdir.

İzmirde Senetle Para Veren İkrazatçılar, Faktoringler (Borç Para Veren Firmalar)

Birçoğumuz ikrazatçıların senet ile borç verdiklerini düşünüyoruz. Aslında, ziraat bankasında da aynı hataya düştük. Bu, böyle bir hata üzerinde genişletilmiş bir yanlış anlamadır. Senet ile kredi yada borç vermiyor bunlar.
Faktoring şirketleri ayrıca vatandaşlara kredi imkanı sunmamaktadır. Açıklığa kavuşturabilirsek. Malların ve hizmetlerin satılmasından doğan alacaklar, satıcı finansmanı, tahsilat / alacak yönetimi ve garanti hizmetlerine tahsis edilerek bir finansal araç içerisinde sunulmaktadır. Bu nedenle, faktoring şirketlerinin ve borç verenlerin tasarı ile kredi sağlamayacağını bilmelisiniz.

İzmirde Senetle veya Hat Üzerine Cep Telefonu Veren Yerler

Aslında, bu konuda gerekli açıklamaları yaptık. Yukarıdaki sayımızda cep telefonu ve elektronik eşya satan firmaların bilgilerini paylaştık. Ama hatırlanması gereken önemli bir şey var. Satın alma işlemi ile odayı yaptınız ve satış işlemlerinde çok fazla zarar olacaktır.
Faturada bir telefon araması almak çok fazla. Ama bu yöntem hakkında konuşacağız. Örneğin, Turkcell faturanızda bir iPhone 6S 32 GB telefon faturası ek 82,32 × 36 aylık taksitlerle sunulacak. Bu, toplam 2,963 TL ödeyeceğiniz anlamına gelir. Bu cep telefonunun nakit fiyatı KDV dahil 1.999 TL’dir. Başka bir deyişle, fatura ile telefon alma sürecinde olduğu gibi, çok fazla zarar görürsünüz. Çünkü telefonu sattığınız zaman en az 1.000 TL’lik bir kayıp satacaksınız.

İzmirde Senetle Altın veya Para Vere Kuyumcular

Aslında, bu başlıkta söylenecek bir özellik veya adres yoktur. Bu tamamen kişisel ortamınızla ilgilidir. Yani etrafınızdaki bir kuyumcuyu biliyorsanız, onunla iletişime geçebilirsiniz. Alttaki yorum bölümüne ilçenizi semtinizi yazarsanız mail adresinize bu şekilde satış yapanların adreslerini size gönderebiliriz.

Borçlarınız yığıldıysa bir çözüm yolu arıyorsanız alttaki yorum bölümünden bize ulaşırsanız ne kadar ihtiyacınız var, hangi yolu seçmek istediğinizle birlikte gerekli adresleri size mail olarak gönderebiliriz.

67 YORUMLAR

 1. Acil para lazım öğrenciyim kredi kartı borcum var. Bankalar kredi vermiyor yarın ödemem lazım yoksa banka yakın izleme sürecine gireceğim. Senetle para veya altın veren kuyumculardan yararlanmak istiyorum. İzmirdeyim. Bana nasıl yardım edebilirsiniz.

 2. İzmir Çiğli de yaşıyorum 5 bin liraya ihtiyacim var memurum kredi çekemiyorum senetle kuyumcu vesayire başka bir yöntem varsa yardımcı olabilir misiniz

 3. İzmir Çiğli de yaşıyorum memurum 5 bin liraya ihtiyacim var acil bir şekilde kredi çekemiyorum senetle kuyumcu ya da başka bir yer varsa yardımcı olabilir misiniz,

 4. Yasal bir kredi mi arıyorsunuz? Kredi ve ipotek aramaktan bıktınız mı? Bankaların tarafından geri çevrildin mi? Borçlarınızı / faturalarınızı temizlemek için borç almanız mı gerekiyor? O zaman finansal travman bitti. Her türlü krediyi% 2 faiz oranı ile sunuyoruz. Sertifikamız var ve güvene değeriz. Size finansal yardım konusunda yardımcı olabiliriz. Kredinizle ilgili daha fazla bilgi için, şimdi bryanloaners@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 5. 30 bin tl lazım 48 ay vadeli şekilde parasını sigortalatıp senetle borç verebilcek olan bir insan arıyorum her türlü güveni sağlayalım önceden dolandırıldım çok acil lazım yğzyüze görüşelim parayı sigortalatalım senetleri yapalım

 6. Merhaba izmirde yaşıyorum bir süredir işsizim birikmiş borçların var ve bana 70 günlük 6000 tl gerekiyor 31 martta bu parayı ödeyeceğim tl olmayip 6000 değerinde euro olarak da ödeyebilirim bunun faizi şartları nedir bilgi verirseniz sevinirim

 7. İzmir de yaşıyorum Karşıyaka da çok acil 30000 tl ye ihtiyacım var senet ve ya kuyumcu arıyorum aylık ödemelerimi düZenli yapabilirim 5336690816

 8. Merhaba 7 bin gerekiyor acil dönüş yaparsanız sevinirim. Aktif bank sicil bozuk olduğunda kredi veriyormu? Banka borcum yok geçmiş ten kırmızı yemistim süre dolmadi. Kuyumcu olabilir karsiyaka tarafindayim

 9. Senetle paraya ihtiyacım var bankadan kredi alamıyorum kırmızı kalem yedim bu parayı askerlik borçlanması için kullanacağım yardımcı olursanız sevinirim

 10. Merhabalar izmir Adnan menderes havalimaninda gorevliyim senetle kredi almak istiyorum bu konuda yardimci olacak kisilere ulasmak istiyorum onodeme dosya masrafi veya noter masrafi olmadan tesekkurler mail.yesimirem19737@ gmail.com

 11. İzmir Konak yada Karşıyaka da senet ile altın satan kuyumcu arıyorum. 8-9 bin TL nakit ihtiyacım var. Mümkünse 12 ay civarı ve aylık 1000 TL yi geçmeyecek taksitle ödeme yapabilirim. 2500tl bordro ile belgeleyecek gelirim var. Burak_kaya33@hotmail.com mail ile dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. Ben izmirde oturuyorum 30.000 tl.çok acil ihtiyacım var kuyumcu olabilir senetle emekliyim tarihlerini aksatmadan öderim..Firma ismi verebilirmisin acaba cevap bekliyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here